Fakir

MAGIC STEAM VAC

Buharın sihirli gücü

 

Suyu buhara buharı temizliğe dönüştüren teknolojisiyle Magic Steam Vac, su filtreli ıslak kuru elektrikli süpürge, buharlı temizliyici ve buharlı vakumlama olarak 3 farklı kullanım imkanı sunar.


Profesyonel zengin aksesuar kiti sayesinde geniş yüzeylerin yanı sıra ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizleyebilir.


Cambridge Üniversitesi tarafından yapılan araştırmalarda Fakir Magic Steam Vac'ın halı ve şiltelerdeki ev tozu akarlarını %99 oranında yok ettiği ve alerjenleri %86 oranında azalttığı tespit edilmiştir.


İngiltere'de bulunan "The British Allergy Foundation" alerji enstitisü tarafından anti alerjen olarak tescil ve "Seal Of Apporoval" sertifikası ile tasdik edilmiştir.

 

Fakir Magic Steam Vac, 5 bar yüksek buhar basıncıyla hiçbir kimyasal ve deterjan kullanmanıza gerek kalmadan evinizde derinlemesine temizlik sağlar. Kullanım esnasında limitsiz su ekleme özelliği ve güçlü buhar basıncı ile sınırsız temizlik yapma imkanı verir.

 

Sıvılar dahil her türlü kiri vakumlu su filtrasyon sistemi sayesinde haznesine alır. Buhar ve vakumun birleşmesi sayesinde maksimum hijyen ve temizlik sağlanır.


Bilimsel araştrmalara göre 1 gram tozda yaklaşık 15.000 tane toz akarı bulunmaktadır. Bu akarlar astım dahil birçok hastalığa neden olur.


Magic Steam Vac Su Filtreli Buharlı Temizlik Sistemi, Avrupa'da üretilmektedir.


Temizleme önerileri
İlk kullanım öncesi mikrofiber bezleri deterjan kullanmadan yıkayıp kurutunuz.

 

Halı aparatı ile halılarınızı süpürebilir ve aynı zamanda birçok noktadan buhar veren bu aparat sayesinde derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz.

 

Fayans, granit, mermer gibi sert zeminlerde oluşan toz, partikül vakumlama işlemini gerçekleştirebileceğiniz sert zemin aparatı ile birçok noktadan zemine buhar verebilirsiniz. Çift lastikli bu aparat sıvı vakumlama işlemi ve dezenfekte ederken ortaya çıkan kirli su vakumlamasında da kullanılabilir.

 

Derz dolgu temizleme kiti ulaşılması zor yerlerde olan kurumuş ve yoğun kirlerin parçalanmasında ve temizliğinde kullanılır. Buhar sıcaklığının ve nemin zemine işlemesine izin veriniz. Bu başlığı özellikle banyolarda fayans ve derz dolguların temizliğinde kullanabilirsiniz.

 

Cam temizleme başlığı, cam yüzeylerin iz olmadan temizliğini sağlar. Başlığı yukarıdan aşağı doğru çekerek kullanınız. Böylelikle buharın gücü ile kir ve lekeler gidecektir.

 

Buharlı temizleyici ile temizlik işlemine başlamadan önce, cihazı temizleyeceğiniz yüzeyin bir kenarında deneyiniz ve kullanma klavuzuna bakarak zeminin türüne göre verilen üretici bilgilerini dikkate alınız.

Benzer Ürünler